Millet İttifakı’ndan skandal paylaşıma tepki: AKP’li Tuzla Belediyesi’ne gidiyor

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener’in gerçekleştirdiği ikili görüşmenin akabinde AKP’li bir isim tarafından skandal bir paylaşım yapılmıştı.

Tuzla Belediyesi’inde meclis üyesi olan AKP’li Türel Ağyol, Kılıçdaroğlu ve Akşener’in basına servis edilen fotoğrafın altına “Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!” tabirini yazdı.  Ağyol, paylaşımını kısa müddet sonra kaldırdı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından İYİ Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu ve parti örgütü ile birlikte bugün saat 12.00’de Tuzla Belediyesi önünde basın açıklaması yapacaklarını paylaştı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Kaybettiğini gören AKP ahlaksızlıkta da hudut tanımamaya başladı.

Kadın, erkek omuz omuza memleket sevdasına çaba etmeyi bilmeyen AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız toplumsal medya paylaşımına karşı: Yarın saat 12.00’de Tuzla Belediyesi önündeyiz!” biçiminde bir paylaşımda bulundu.

İYİ Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu ise, “AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız toplumsal medya paylaşımına reaksiyonumuzu yarın gür bir sesle göstereceğiz.

Saat 12.00’da, Tuzla Belediyesi önünde buluşalım ve siyasetin bu berbat yüzüne, bunun kaynağını aldığı asıl düzeysiz odaklara reaksiyonumuzu duyuralım” tabirlerini kullandı.

Gazeteci Murat İde de toplumsal medya hesabından kelam konusu paylaşıma reaksiyon gösterdi. İde, “Sayın Cumhurbaşkanı @RTErdoğan; Bu ahlaksızlıkla, bu haysiyetsizlikle ilgili bir tasarrufunuz olacak mı?” halinde paylaşım yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir