Manchester United, Joao Felix’in peşinde!

Atletico Madrid’den ayrılmak isteyen Joao Felix’in Cristiano Ronaldo’nun yerine Manchester United’a transfer olabileceği belirtildi. Kulübünden ayrılmak isteyen iki oyuncuyla çok karmaşık bir rolü olan menajer Jorge Mendes.

Ronaldo, İngiliz takımından ayrılmak istiyor. Yıldız futbolcu menajerine kendisine kulüp bulmasını söyledi. Ronaldo’nun devre ortasında ManU’dan ayrılacağı söz ediliyor.

Manchester United, Felix’in menajeriyle görüşüyor!

Bu ortada Madrid’de Felix’in Ocak ayında yahut yaz aylarında Atletico’dan ayrılmak istediği sav ediliyor. İspanyol Deportes Cuatro’ya nazaran bu, Felix’in ayrılmak istemesi United’ın atağını yapmasının önünü açabilir. İspanya’daki haberlere nazaran, önümüzdeki yaz kalıcı bir mutabakat için Ocak ayında oyuncunun kiralanması planlanıyor.

Felix, Cristiano Ronaldo menajeri olan Jorge Mendes tarafından temsil ediliyor. İngiliz takımının Joao Felix için son haftalarda görüşmeler gerçekleştirdiği söz ediliyor. Lakin Portekizli genç yıldız ile yalnızca Manchester United ilgilenmiyor. Bu transferde İngiliz grubunun Bayern Münih, Paris Saint-Germain ve Premier Ligi’nden bir takımın daha ilgisinin olduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir