İnegöl “Birlik ve beraberlik içerisinde”

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Alper Taban, bir yandan hizmet seferberliğini sürdürürken bir yandan da 31 Mart Mahalli Yönetimler Seçimlerine ait çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Yeni periyoda dair planlamalar, devam eden hizmetler, vatandaşların ve STK’ların talep ve beklentileri ile kentin muhtaçlıklarını tespit etmek üzere önceliğin istişareye verildiği bu süreçte, yeni devrin şifresi ise birlik ve beraberlik olarak belirlendi.

YENİ PERİYODA DAİR PLANLAMALAR İSTİŞARE EDİLDİ

Birlik ve beraberlik düsturuyla yürütülen çalışmalar sonucunda Cumhur İttifakı temsilcileri saha müşahedelerini istişare etmek ismine dün akşam bir ortaya geldi. Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Alper Taban Başkanlığındaki buluşmada, Cumhur İttifakı temsilcileri AK Parti İlçe Lideri Mustafa Durmuş, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Lideri Uğur Bayram, her iki partinin yöneticileri ve meclis üyesi adayları hazır bulundu. Toplantıda yeni periyoda dair yol haritası üzerinde istişarelerde bulunuldu.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Başkan Alper Taban, yapılan toplantıyı toplumsal medya hesaplarından duyurdu. Paylaşımında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Taban, “Birlik ve beraberlik içerisinde… İlçe Liderimiz Mustafa Durmuş, Cumhur İttifakı ortağımız MHP İlçe Başkanı Uğur Bayram ve meclis üyesi adaylarımız ile birlikte istişarelerde bulunduk” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir